Valimisliit Tulevikuvald Türi

Veigo Kaaret: juhime Türi avatud meelega

Veigo Kaaret, kandidaat nr 126

B. M. Conny ütleb, et ei ole olemas võimatuid unistusi, on vaid piiratud ettekujutus võimalikkusest. Ilmselt on see mõttetera Veigo pealt maha viksitud, sest kui Veigoga ühes ruumis olla, on kohe tunda, et kõik ongi võimalik. 

Silm tal särab, ta on täis teotahet ja teebki palju: korraldab üle Eesti üritusi, peab Raplas ööklubi Madhouse, toetab programmi ja tehnikaga uut ööklubi Türi-Allikul jm. Ettevõtjana on ta toetanud näiteks sporti, lapsi, huvitegevust. 

Veigo ütleb, et ka Türi vallajuhtimine võiks teha sammu edasi ja kuulata inimesi. „Vahet pole, kas tegemist on toetuse ühemõttelise korra taotlusega või tuleb vallajuhtide juurde ettevõtja huviga, kus siin rendipindu oleks – igal juhul on vallal oma inimese kuulamisest kasu,“ ütleb Veigo oma kogemusele tuginedes. 

Kasu on, kui määrused, mille alusel toetusi jagatakse, on kõigi jaoks ühemõttelised. Eks ole ju vahe, kas vallaametnikud saavad määrustest aru või vallakodanikud saavad määrustest aru. Kui tavaline inimene ei saa samamoodi juhistest aru nagu valla esindajad, tuleb tekst korda teha. „Kõige võti on sõbralikkus, ka probleemidega silmitsi seistes tuleb seda silmas pidada,“ toonitab Veigo.

Mida siis tuleks Türil teha? Veigol on retsept: „Muudame Türi juhtimise mõtteviisi. Paneme koos paika plaani, mida on Türile vaja. Pakume ettevõtjatele seda, mida nad küsima tulevad. Kui on vaja kontakte, teadmisi, olemegi vallana ühenduslüli rendipinna omaniku ja uuendusliku ettevõtja vahel.“