Valimisliit Tulevikuvald Türi

Koostööd tuleb teha kõigiga

Igor Roosmaa, kandidaat nr 167

Väätsal üles kasvanud ja siia ringiga tagasi tulnud Igoril on nagu kaks elu: üks on tõsise ettevõtja ning teine kogukonna- ja turismiarendaja oma. 

Üle riigi tuntud Väätsa wake-parki tegema hakates ei olnud plaanid üldse nii suurejoonelised, kui need välja kukkusid. Nimelt on Igor 11 aastat vedanud Väätsa järvel jääraja tegemist. Seda on ta teinud oma sõnul selleks, et inimestel oleks kusagil riskivabalt harjutada. „Ühel külmal talvel aga tekkis mõte, et suvel pole Väätsal midagi – teeks wake-pargi. Kirjutasime projekti ja saime raha ka, seega tuli ära teha,“ muigab Igor. 

Sellal oli Eesti kõige kõvem veelauapark Põltsamaal. Niisiis tuli teha lisaväärtusega park: ehitati saunamaja, peomaja, WC, majutus – terve väike linnak. „Nüüd oleme hädas, et suvel tulevad ka ujujad jetide jm veesõidukite vahele,“ mainib ta. Eks kaunis ja hoolitsetud paik meelitab rohkem kui järve teine kallas…

Ettevõtjana toetab Igor heal meelel noorte tegemisi. „Endale jääb rõõm, kui näed noorte võistkonda ühtsetes särkides. Minu firma logo särkide peal ei ole nii oluline.“ Oleks ka tore, kui sirguks uusi hakkajaid kogukonnaaktiviste, kes ise korraldamisel ja tegemisel käe külge paneks, loodab Igor.

Paljud aktiivsed noored, kes siin käivad veesporti harrastamas, on tundnud huvi Väätsa kanti elama tulla, räägib Igor. „Aga kuhu siia tulla?“ Tundub, et aeg on küps uuteks kortermajadeks!

Igor Roosmaa, valimisliit Tulevikuvald Türi kandidaat nr 167